-
Wycieczka do Stacji uzdatniania wody
Społeczność internacka odwiedziła stację uzdatniania wody w Łosicach. Celem wycieczki było zapoznanie wychowanków z procesem uzdatniania wody. Pracownik stacji ciekawie opowiedział nam w jaki sposób uzyskuje się czystą i zdatną do picia wodę płynącą z naszych kranów.
-
Rajd rowerowy
Za nami rajd rowerowy i wizyta w Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowych Litewnikach. Dziękujemy za miłe przyjęcie i spotkanie z naszymi absolwentami – obecnie uczestnikami ŚDS.