Aktualności

 • Akcja Sprzątanie Świata – Polska
  Uczniowie naszej szkoły dołączyli do Akcji Sprzątanie Świata – Polska Hasło tegorocznej akcji brzmi: „Sprzątanie Świata łączy ludzi „. My również połączyliśmy siły i uprzątnęliśmy nasze najbliższe otoczenie. Zapełniliśmy blisko 30 worków przeróżnymi śmieciami! Najwięcej było szklanych i plastikowych butelek. Natknęliśmy się również na dzikie wysypisko śmieci .
 • Stypendia Starosty Powiatu Łosickiego
  Nasze uczennice: Małgorzata Czarnocka i Magdalena Koźluk za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymały stypendia Starosty Powiatu Łosickiego. Gratulujemy!
 • XII edycja Narodowego Czytania
  Dwunasta edycja Narodowego Czytania w Parku Jagiellończyka (8 września). Reprezentanci naszej placówki wysłuchali fragmentów „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej czytanych między innymi przez naszych nauczycieli.
 • Rodzinny Piknik Ekologiczny
  Uczniowie z klas przysposabiających do pracy wzięli udział w Rodzinnym Pikniku Ekologicznym. Dziękujemy organizatorom – Zespołowi Szkół Nr 3 za zaproszenie, mnóstwo atrakcji i świetną zabawę.
 • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym
  06.09.2023 r. w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie z panią policjantką, która przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym: pieszego i rowerzysty. Uświadomiono wychowankom, iż aby być bezpiecznym/widocznym na ulicy należy nosić odblaski.
 • Apel z okazji 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej
  Wzięliśmy udział w apelu z okazji 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Oddaliśmy hołd poległym. Niech pamięć o bohaterach i minionych wydarzeniach będzie w naszej wdzięcznej pamięci.
 • Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024
  Rozpoczynamy kolejny rok szkolny – 2023/2024. Po wakacjach, pełnych radości i chwil wypoczynku, nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości, która może być równie barwna i inspirująca.
 • Początek Roku Szkolnego
  Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września według następującego harmonogramu: Godz. 8:00 – Msza św. w kościele parafialnym Trójcy Świętej, Godz. 9:00 – uroczyste rozpoczęcie na dziedzińcu przed szkołą (w przypadku deszczowej pogody w świetlicy Internatu), Godz. 10:00 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych. Serdecznie zapraszamy – dyrekcja i nauczyciele.
 • (brak tytułu)
  Dobiegły końca zaplanowane remonty, naprawy i porządki. Budynek jest gotowy na przyjęcie wychowanków Drodzy uczniowie, tęsknicie trochę za Ośrodkiem i kolegami ? Pozdrawiamy Was serdecznie, życzymy fajnego zakończenia wakacji i do zobaczenia 4 września
 • (brak tytułu)
  Miło nam przekazać, że w wyniku postępowania kwalifikacyjnego Pani Justyna otrzymała stopień nauczyciela dyplomowanego !!! Gratulujemy! Pani Justynie życzymy dalszych osiągnięć zawodowych oraz sukcesów osobistych!
 • Sukcesy naszych nauczycieli i wychowawców
  Miło nam poinformować, że w wyniku postępowania egzaminacyjnego nasze Panie: Agata, Izabela, Magda i Sylwia w dniu 5 lipca zdały egzamin na stopnień nauczyciela mianowanego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów osobistych i zawodowych!
 • Ogłaszamy Przetarg
  Wszelkie informacje na temat przetargu dostępne są w zakładce PRZETARG
 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 Poranek pełen wzruszeń, ciepłych słów, nagród, podziękowań i serdecznych życzeń. Uczniom życzymy, aby wakacje były czasem odpoczynku, radości i dobrej zabawy. Nauczycielom dziękujemy za pełną poświęcenia pracę, cierpliwość, wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy rodzicom za współpracę oraz troskę, którą okazujcie swoim dzieciom. Wszystkim życzymy słonecznych i udanych wakacji!
 • Zbiórka Harcerska
  Ostatnia przed wakacjami zbiórka harcerska. Pożegnaliśmy na niej naszych najstarszych harcerzy: Mateusza i Łukasza, którym podziękowaliśmy za wieloletnią, wzorową postawę harcerską. Dalsza część zbiórki, to sztuka chodnikowa – radosna i kolorowa i beztroskie, bezpieczne wakacje o jakich marzymy i których życzymy wszystkim harcerzom.
 • Klasa I Branżowa podsumowanie roku
  W kręgielni młodzież z klasy pierwszej branżowej podsumowała rok wspólnej nauki. Zdrowe współzawodnictwo podczas gry i pyszna pizza – to młodzi ludzie lubią najbardziej.