Mistrzostwa Mazowsza Szkół Specjalnych w lekkiej atletyce

W Otwocku odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Szkół Specjalnych w lekkiej atletyce (20.05)

Od wielu lat w zawodach tych uczestniczą nasi uczniowie. W klasyfikacji do lat 16 zajęliśmy trzecie miejsce.

Na podium stanęli kulomioci:

Dominik Hołub – I miejsce

oraz Bartłomiej Szysz – III miejsce

Złoty medal zdobył Eryk Przychodzki

w skoku w dal w młodszej kategorii wiekowej.

W zawodach wzięło udział ośmiu naszych uczniów. Gratulujemy!