Mistrzostwa Mazowsza Szkół Specjalnych w lekkiej atletyce
W Otwocku odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Szkół Specjalnych w lekkiej atletyce (20.05)
Od wielu lat w zawodach tych uczestniczą nasi uczniowie. W klasyfikacji do lat 16 zajęliśmy trzecie miejsce.
Na podium stanęli kulomioci:
Dominik Hołub – I miejsce
oraz Bartłomiej Szysz – III miejsce
Złoty medal zdobył Eryk Przychodzki
w skoku w dal w młodszej kategorii wiekowej.
W zawodach wzięło udział ośmiu naszych uczniów. Gratulujemy!