„Jesteśmy Razem”

Nie mogło nas zabraknąć na XIV Podlaskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Jesteśmy Razem” oraz „Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych” w Siemiatyczach (30.05)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niesamowitą energię, uśmiechy i prawdziwie sportową postawę.

Dziękujemy organizatorowi: Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach za zaproszenie i dzień pełen wrażeń!