Wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosicach
W dniu wczorajszym młodzież naszego Ośrodka odwiedziła jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosicach
Podczas spotkania strażacy zaprezentowali sprzęt ratowniczo-gaśniczy, opowiedzieli do czego jest wykorzystywany oraz pokazali jak wygląda jego obsługa w codziennej służbie. Wychowankowie mieli okazję przejazdu nowym samochodem strażackim, qadem, napełniali hydronetki, celowali strumieniem wody z prądownicy, prowadzili rozmowy przez radiostację. Spotkanie miało charakter edukacyjny oraz integracyjny przebiegło w wesołej i miłej atmosferze.
Dziękujemy za poświęcony czas, dyspozycyjność, wspaniałe przyjęcie naszej młodzieży oraz życzymy wszystkim druhnom, druhom, strażakom dużo wytrwałości w służbie.