Biwak w Zakrzu

Grupa 16 harcerzy przebywała na biwaku w Zakrzu (01-03.06)

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od gry terenowej oraz rozgrywek sportowych. Wspólnie przygotowane tosty smakowały wybornie podczas kolacji. Dalsza część wieczoru przeznaczona była na różnego rodzaju planszówki i przygotowanie do ciszy nocnej. Na jutro na harcerzy czekają kolejne zadania do wykonania i atrakcje zaplanowane przez drużynowych – dh Agnieszkę, dh Anetkę i dh Karola.

Drugi dzień naszego biwaku w Zakrzu był bardzo intensywny. Mnóstwo zabaw na świeżym powietrzu, wędrówki po mapie Polski, plastyczne wyzwania oraz turniej wiedzy o bezpieczeństwie. Na nudę nie było ani chwili. Wieczór zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i pieczeniem pysznych kiełbasek.