• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

8 marca - Dzień Kobiet w naszym Ośrodku

Email Drukuj PDF

8 marca DZIEŃ KOBIET

Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.

Najmłodsze dzieci poznały historię Dnia Kobiet. Stworzyły upominki i laurki dla swoich Pań oraz uczyły się redagować życzenia. Czytały też książkę o wspaniałych kobietach. Klasa III sp uczciła marcowy dzień bardzo pracowicie. Z okazji Dnia Kobiet dzieci przygotowały własnoręcznie robioną biżuterię dla najważniejszej kobiety na świecie- MAMY. Dodatkowo uczniowie poznawali sposoby na sprawienie sobie i innym radości. Poznali przygody "Rudej Ani" i rozwiązali zagadkę Inspektora Krokodyla . Dzisiejszy święto było doskonałą okazją do rozmów na temat ról i zawodów współczesnych kobiet. Klasa VII sp zrobiła kwiatki dla kobiet. Również inne klasy w wyjątkowy sposób uczciły to święto.

W dniu Święta Kobiet dziewczęta z klas branżowych spędziły mile czas dbając o swój umysł i ciało z uwzględnieniem wszelkich obostrzeń sanitarnych. Dziękujemy sponsorom za piękny seans kinowy a także pani kosmetyczce za warsztaty dotyczące pielęgnacji skóry twarzy i dloni. Nie zabrakło wyjatkowych makijaży

Drogie kobietki jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego. Życzymy Wam radości i dumy każdego dnia!!!

więcej zdjęć w galerii

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.