Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Łosicach

Zwycięstwo w Koninie

Email Drukuj PDF

W dniach 6-9 października w koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Drużyn 7-osobowych Olimpiad Specjalnych. Nasze województwo reprezentował zespół złożony z uczennic naszej szkoły oraz Ośrodka z Płońska. Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy spotkania , w pierwszym meczu grupowym pokonaliśmy drużynę opolskiego 3:0, w drugim okazaliśmy się lepsi od zespołu kujawsko-pomorskiego 3:1 . Ostatnie spotkanie z zespołem lubelskiego zakończyło się naszym zwycięstwem 4:0. Cztery bramki dla naszego zespołu zdobyła  Agnieszka Porzezińska , a trzy Kasia Baryło.  W turnieju wystąpiły także Sylwia Teodorczuk, Alicja Sidun nasza absolwentka Ewa Sidun. W czasie wolnym zwiedziliśmy Bazylikę w Licheniu.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.