Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Łosicach

Email Drukuj PDF

 
Drużyna Harcerska ,,Nieprzetartego Szlaku” działająca
przy 
Ośrodku Szkolono-Wychowawczym w Łosicach

serdecznie prosi o przekazanie 1% podatku

na pomoc w realizacji dziecięcych marzeń.

 

Nasza drużyna od ponad 30 lat wspiera proces rewalidacji i pomaga w wychowaniu podopiecznych naszej placówki. Jesteśmy organizatorami szeregu imprez i wyjazdów, podczas których nasi wychowankowie uczą się odpowiedzialności i samodzielności. Często jedynie tutaj mają oni okazję poznać urok naszego kraju oraz jego kulturę. Poprzez udział w wielu lokalnych przedsięwzięciach stają się ważni i pożyteczni.

 

Pieniądze z Akcji 1% chcemy wykorzystać na dalsze wzbogacanie rozwoju naszych harcerzy. Będziemy wdzięczni za nawet najmniejsze datki wpłacane na konto naszej Drużyny i obiecujemy, że zostaną one dobrze spożytkowane. Serdecznie dziękujemy, także za dotychczasowe wsparcie i Państwa przychylność.

 

Z harcerskim pozdrowieniem ,,Czuwaj”

Drużynowi oraz harcerze

49 Podlaskiej Drużyny Harcerskiej NS ,,Strachy na lachy”

 

Aby przekazać nam 1% swojego podatku należy wpisać nr KRS 0000291419i cel: Chorągiew mazowiecka ZHP, hufiec ,,Podlasie” w Siedlcach dla 49 PDH ,,NS” Strachy na lachy w Łosicach

 

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.