Konkurs o ruchu drogowym

21 maja na boisku szkolnym odbył się konkurs o ruchu drogowym. Celem zajęć było przypomnienie przepisów ruchu drogowego dotyczących pieszych i rowerzystów. Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodkimi upominkami.